Dyżury aptek

Witamy serdecznie na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że jest ona przyjazna naszym użytkownikom.  Jednakże, jeżeli macie Państwo uwagi dotyczące naszego serwisu prosimy o ich wyrażenie na podstronie "kontakt".  Chętnie zapoznamy się z Waszymi opiniami. Pozdrawiamy serdecznie, Grupa SOKAL.

Nagrody i wyróżnienia

Kongres Farmacja 21. Farmaceuci w ochronie zdrowia

 

W dniach 11-12 września 2015 r. na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbyła się pierwsza edycja Kongresu Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego FARMACJA 21. FARMACEUCI W OCHRONIE ZDROWIA.

 

Beata M. Sokal oraz Marek J. Sokal, jako doktoranci Podyplomowego Studium Metodologii Badań Naukowych na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na Wydziale Lekarskim II, Katedra i Zakład Historii Nauk Medycznych mieli przyjemność podczas Kongresu zaprezentować w formie plakatu moje dotychczasowe wyniki badań, obserwacji, doświadczenia na temat :

 

Beata M. Sokal: Konkurencyjność aptek polskich w świetle przepisów prawnych w latach 1988 – 2012.

 

Marek J. Sokal: Działalność hurtowni farmaceutycznych w systemie zaopatrzenia aptek w Polsce w latach 1988-2012.

 

Rozprawa doktorska przygotowywana jest pod kierunkiem dr hab. Anity Magowskiej, Kierownik Katedry i Zakładu Historii Nauk Medycznych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

 

Copyright © 2014 GOLD LION Sp. z o.o.